Grupy turystyczne

Karczma Polska Zagroda ze względu na swoje wyjątkowe położenie, z dala od zgiełku Sopockiego Monte Cassino, a na trasie z Gdyni i Sopotu do Gdańska przy głównej arterii jest bardzo często odwiedzana przez grupy turystyczne
ze wszystkich zakątków świata.

Naszym atutem jest dostępność parkingów blisko restauracji na ponad 100 aut oraz co najważniejsze miejsce do parkowania dla autokarów. Gościmy grupy z Francji, gościmy grupy z Litwy, Estonii, Danii, Szwecji – można tak wymieniać i wymieniać. Współpracujemy z przewodnikami z terenu Trójmiasta i okolic dlatego tez nasz kalendarz jest często zapisany daleko do przodu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z biurami podróży i organizatorami pobytów czy eventów dla zagranicznych Gości znaleźliśmy świetny klucz do przedstawienia naszego polskiego menu w krótkiej acz bardzo ciekawej formie.
Często grupy maja bardzo ograniczony czas i budżet, ale dla nas to żaden problem. Zawsze na czas, zawsze elastyczni, zawsze przygotowani na osoby z alergiami czy na specjalnych dietach. U nas zmiana ilości osób dzień przed nie stanowi problemu. Dysponujemy dwoma salami, na pierwszej możemy przyjąć 26 osób przy wspólnym stole lub przy osobnych stołach w bliskiej od siebie odległości, na górnej 66 miejsc przy osobnych stołach w bliskiej od siebie odległości z możliwością całkowitego wyłączenia na życzenie.
Jeśli chcemy urozmaicić pobyt możemy zaprosić zespół ludowy lub góralski z terenu Trójmiasta. Wystarczy w zamówieniu wspomnieć o takiej możliwości, przygotujemy wycenę i sprawdzimy dostępność.

Nasze menu przedstawia się następująco:

Prosimy o chwilę cierpliwości - menu jest wczytywane


Nie chcesz czekać? Pobierz menu tutaj
Przy zamówieniu wybieramy konkretny jednakowy zestaw dla wszystkich Gości (ewentualnie inny dla osób na diecie czy z alergią).

W zamówieniu zawieramy ilość osób, godzinę i dzień przybycia. Dla opiekunów grupy, kierowcy i tłumacza przy grupach powyżej 25 osób posiłek jest gratis. Dla grup poniżej 25 osób oferujemy 2 posiłki gratis. Dla grup poniżej 10 osób jest przewidziany 1 posiłek gratis. Dla firm współpracujących dłuższy czas jest możliwość płatności przelewem, nowe firmy muszą przesłać dokumenty firmowe i zostać zweryfikowane zanim będą mogły zapłacić przelewem.

Aby rezerwacja mogła zostać przyjęta potrzebujemy wcześniejszego zgłoszenia, przy dużych grupach najpóźniej tydzień przed, przy mniejszych wystarczy 3 dni. Nie ma możliwości skorzystania z zestawów na miejscu po przybyciu do restauracji. Niestety nie przyjmujemy zamówień pomniejszonych o jakieś pozycje, nie ma też możliwości negocjacji cen wskazanych w menu.

Oferta dla grup ma czasowe ograniczenie do 3h.

Zapraszamy do współpracy.